Mamamia 4kids

oblékáme děti s láskou

Dopravní podmínky

Způsob odběru zboží a jeho doprava je realizována společností PPL.

 

PPL

Zásilka je odeslána jako Soukromý balík prostřednictvím dopravní služby PPL. Zboží zasíláme na dobírku, přičemž účtujeme poštovné a balné ve výši 120 Kč. Doručení zboží bývá do 24 hodin od provedení expedice a to přímo na Vaši adresu - doručení následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod. Do objednávky prosím uveďte platné telefonní číslo z důvodu řádného doručení ze strany PPL a případný kontakt, pokud byste nebyli na Vámi uvedené adrese v danou dobu.

Zásilka je pojištěna před ztrátou v plné výši objednávky. Převzetí zásilky je oproti podpisu a úhrady ceny zboží.

Doba doručení u společnosti PPL je obvykle do 24 hodin.

Zasílání zboží na Slovensko - poštovné 400,- Kč.

Doprava zboží na Slovensko je rovněž realizována společností PPL. Zboží je doručováno do vlastních rukou společností PPL. Cena z Českých korun je přepočítávána dle aktuálního denního kurzu České koruny k Euru. K doručení zásilky je rovněž důležité aktuální telefonní číslo, adresa pro její bezproblémové a včasné doručení.

Tyto Všeobecné dopravní podmínky jsou platné od 9.7.2014 a ruší veškerá předchozí ustanovení. Prodávající si vyhrazuje právo změnit dopravní podmínky bez předchozího upozornění.

Ochrana osobních údajů

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr je možný na naší adrese Palackého 738/2, 110 00, Praha 1 a to oproti platbě v hotovosti nebo platbě kartou. Pokud není objednávka převzata a uhrazena do 1 pracovních dne, dojde k automatickému stornu.

Převzetí zboží je možné pouze po předchozí telefonické domluvě.

Tyto Všeobecné dopravní podmínky jsou platné od 9.7.2014 a ruší veškerá předchozí ustanovení. Prodávající si vyhrazuje právo změnit dopravní podmínky bez předchozího upozornění.

 

 

Přihlášení