Mamamia 4kids

oblékáme děti s láskou

Značky

Společnost Wojcik byla založena v roce 1987 v Polsku. U zrodu stáli čtyři lidé v čele s majitelkou Ilonou Wojcik. Postupem let do týmu přibyli nejlepší specialisté na výrobu oděvů a po více než dvaceti letech zaměstnává společnost již několik vysoce kvalifikovaných technologů, uznávaných designérů a stylistů. Oblečení je pro děti od 6měsíců po 12let. Na základě požadavků klientů firma Wojcik vytvořila před pár lety novou jedinečnou značku, která patří do portfolia společnosti. Nazvali ji výstižně "Ceremony". Kolekce značky Ceremony v sobě nesou styl anglické elegance, dominují zde jasné barvy, precizní zpracování a nejkvalitnější materiály. Oblečení je ideální pro rodinné oslavy, speciální setkání, výročí a zvláštní události. Přesto šaty zůstavají dětsky hravé, nepůsobí "dospěle" a malí klienti se v nich cítí pohodlně a uvolněně. Nezvyklý charakter dotváří krásné detaily, které naleznete ve všech kolekcích. Každá jedna část oblečení byla vyrobena v hlavním sídle společnosti v Polsku, což je zárukou toho, že všechny etapy od začátku do konce jsou pod přísným drobnohledem paní majitelky. Ve společnosti Wojcik stále vítězí duch nevšednosti a přetrvává zde kvalita nad kvantitou. Společnost úspěšně expanduje napříč Evropou, své obchody otevřela ve Velké Británii, Francii, Německu, Rusku a na Ukrajině. Věříme, že otevření boutique Mamamia 4kids přinese klientům radost.

ceremony

Mayoral - je známá španělská značka s dětským oblečením, které ocení rodiče pro vynikající kvalitu, šetrnost k životnímu prostředí a pohodlí, a děti - pro jas a lesk. Dětské oblečení Mayoral dokonale kombinuje nejnovější trendy módní sezóny, vyjadřující individualitu, praktičnost a nejširší rozsah (od plavek po teplé oblečení). Jedním z nejdůležitějších rysů dětského oblečení Mayoral - je ergonomický, neomezuje pohyb, což se děti všech věkových kategorií budou cítit velmi pohodlně a uvolněně.
Všechny skupiny jsou zastoupeny v našem on-line obchodě s dětským oblečením - NEW BORN (oblečení pro miminka), BABY (3-24 měsíců), MINI (do 8 let na zahradu, procházky i do školy) a JUNIOR (8-16 roků). Každá věková skupina nebo kolekce Mayoral je plně v souladu nejen s bezpečností a kvalitou, ale také nejpřísnějším estetickým kritériem - jeho jemnost a viditelnost na první pohled.

mayoral

Fixoni-Fixoni patří ve Skandinávii v oblasti dětského odívání mezi značky s největší důvěrou.Od svého vzniku v roce 1965 pronikla na mnohé evropské trhy. Stejně tak si získala oblibu zákazníků i v jiných mimoevropských zemích.Na český trh vstoupila značka s podzimní kolekcí 2009 a řada nadšených maminek, které si značku oblíbily, se stále rozrůstá.Firma klade zvláštní důraz především na pohodlnost, funkčnost a trvanlivost oblečení. Přitom poměr kvality a ceny zůstává více než uspokojivý.Fixoni připravila maličkým hebké přijetí na svět. Všechny výrobky jsou z měkkých materiálů, zaručující příjemné nošení. Hlavní myšlenkou je pohodlné oblečení pro děti od 0-2 let, které má styl a praktický design.

fixoni

 

 

 

Přihlášení